Наставник Аякса: Ми занадто пізно забили другий гол

Sport bigmir,  20 березня 2015, 09:57
💬 0
👁 179

Головний тренера Аякса Франк де Бур сказав, що під кінець зустрічі у гравців Аякса вже не було сил забивати

"Усе почалося в Києві. Якби ми в Києві зіграли інакше, то сьогодні була б зовсім інша гра. Я очікував, що може бути поганий результат і так вийшло. Але ми доклали всіх зусиль для того, щоб досягти спільної перемоги.

Читай також: Тренер Дніпра: Дніпру вже все одно, з ким грати далі

Те, що ми не забили гол в Києві, нам дорого коштувало. Коноплянка це відмінний гравець, який сам може змінити долю матчу і він це зробив. Шкода, що другий гол ми забили занадто пізно. Після цього у хлопців з'явилося більше енергії, хоча сил було мало, через додатковий час їх у нас практично не залишилося.

Я не можу сказати, що всі в команді виклалися на 100 відсотків, але знову ж ми це протистояння програли в Києві. Сьогоднішній результат для нас велике розчарування", - сказав наставник Аякса після матчу.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Дніпро в овертаймі програв Аяксу 1:2, але завдяки перемозі вдома 1:0 пройшов до чвертьфіналу Ліги Європи.

Дивись також фото перемоги Дніпра над Аяксом:

Дивіться фотогалерею: Крок в історію: Як Дніпро в чвертьфінал Ліги Європи пробився