Тренер Барселони: Нам довелося несолодко, коли Баварія вийшла вперед

Sport bigmir,  13 травня 2015, 08:37
💬 0
👁 198

Луїс Енріке націлюється на перемогу в усіх трьох турнірах, в яких бере участь Барселона.

"Звичайно, це було непросте випробування. У кожному раунді я стикався з невеликими проблемами. Добре, що у нас був солідний заділ після першого матчу. Нам довелося несолодко, коли Баварія вийшла вперед, але ми вчасно зреагували і відновили рівновагу, а до перерви і зовсім повели в рахунку. У другому таймі все було по-іншому, тому що суперник більше атакував.

Ми пройшли у фінал і можемо виграти всі три турніри, в яких беремо участь. Так, мюнхенці вирішили ризикнути і притиснули нас, але ми знали, як можуть діяти наші висококласні гравці. Я задоволений діями своїх футболістів. Вони заслужили привітання. Ось що значить бути частиною Барселони.

У наших форвардів багато достоїнств. Вони чудово розуміють один одного. Опонентам дуже важко встежити за ними. Ми хотіли забити швидкий гол, створювати моменти з самого початку. Це додало нам впевненості. Ми контролювали матч у першому таймі, але в другому допустили багато помилок. І все ж у цей вечір ми повинні бути щасливі. Брати участь у фіналі як тренер зовсім інший досвід, хоча кар'єра гравця у мене теж була яскравою", - сказав Луїс Енріке після півфіналу Ліги чемпіонів з Баварією.

Раніше СПОРТ bigmir)net писав, що Баварія вдома обіграла Барселону в повторному півфіналі Ліги чемпіонів з рахунком 3:2, але у фінал вийшла іспанська команда.