Московський Локомотив завоював Кубок Росії

Sport bigmir,  22 травня 2015, 09:45
💬 0
👁 179

У фінальному матчі московська команда здолала Кубань, забивши два голи в додатковий час.

Голи Бая Умара Ніассе, Мубарака Буссуфа та Олексія Міранчука принесли московському Локомотиву вольову перемогу над Кубанню і шостий в історії клубу Кубок Росії.

Краснодарський клуб володів невеликою територіальною перевагою, хоча небезпечних моментів практично не створював. Але під кінець гри Локомотив сам подарував супернику гол. При довгому закиданні в штрафну захисник Віталій Денисов махнув повз м'яч, той дістався Владиславу Ігнатьєву, який не зволікаючи відправив його між ногами свого колишнього партнера Локо Гільєрме.

Москвичі завелися. Ініціатива миттєво перейшла до них, а в другому таймі в спробах відстояти мінімальний гандикап Кубань зосередилася на обороні. Атаки залізничників були одна за одною, але нічого толкового з них не виходило.

Перелом у грі внесли заміни. З'явився на полі Ніассе, отримавши в штрафний зручну верхову передачу, майстерно витримав паузу і потужним ударом вразив ціль.

Гра перейшла в овертайм, який спочатку не ряснів видовищними епізодами. Здавалося, ризикувати не хотів ніхто, але на 104-й хвилині Локомотив провів майстерну атаку. Алан Касаєв виконав навіс з лівого флангу, а Буссуфа пробив головою точно в правий кут - 2:1.

Заключну чверть години москвичі провели гранично зібрано, не дозволивши суперникові організувати навіть фінальний штурм. А самі - забили ще. Олексій Міранчук реалізував вихід один на один з воротарем.

Підсумок - вольова перемога Локо, який крім шостого у своїй історії Кубка Росії отримав пряму путівку на груповий етап Ліги Європи.

Додамо, що український захисник Тарас Михалик весь матч провів на лаві запасних.