Захисник Шахтаря: Прикро, що втратили перемогу над Карпатами

Sport bigmir,  31 травня 2015, 12:00
💬 0
👁 145

Захисник Шахтаря Сергій Кривцов прокоментував нічию своєї команди з Карпатами в останньому турі чемпіонату України.

"З перших хвилин ми кинулися в атаку, створювали моменти. Звичайно, Карпати намагалися діяти від оборони, тому так довго не виходило розпечатати ворота суперника. Але, слава Богу, отримали можливість пробити штрафний - і нарешті реалізували свій шанс. Плюс, звичайно, хотілося віддати якомога більше передач на Алекса, щоб він став кращим бомбардиром. Тому що це престиж всієї команди.

Читай також: Цей сезон був дуже важким для всіх нас - Тейшейра

Напередодні поєдинку говорили про те, що якщо буде призначений одинадцятиметровий, його повинен пробивати Алекс. Звичайно, другий наш м'яч Луїс Адріано міг би й сам забити, але він вчинив, як справжній партнер по команді, і віддав гольову передачу на Тейшейру. Звичайно, прикро, що, виграючи 2:0, ми пропустили два непотрібних м'ячі.

У першому випадку - удар зі штрафного і майстерність Карнози, а в другому - наша обрізка і точний удар Худоб'яка. У принципі, більше моментів у суперника і не було, але й цього було достатньо. А під завісу тайму позначилися і емоції, і втома - останній матч чемпіонату. Можливо, це також відіграло свою роль у тому, що ми сьогодні не здобули перемогу", - зазначив Кривцов.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що матч 26-го туру чемпіонату України Шахтар - Карпати завершився з рахунком 2:2.