Копа Америка 2015: Півзахисник Шахтаря вириває перемогу для Бразилії над Перу

Sport bigmir,  15 червня 2015, 09:28
💬 0
👁 303

Бразилія зуміла перемогти Перу (2:1) завдяки голу півзахисника Шахтаря Дугласа Кости

Бразилія і Перу закривали перший тур на Копа Америка. Найцікавішими рішеннями Дунги були появи в стартовому складі Фреда і Дані Алвеса - дивно нічого немає, особливо, якщо говорити про гравця Барселони, - просто вони потрапили в команду в останній момент, через травму Луїса Густаво і Данило, і за такою логікою повинні стати лише дублерами.

Матч розпочався весело, а для когось, напевно, навіть смішно. На третій хвилині Давид Луїс, перебуваючи під тиском суперника в своїй штрафній, зробив недбалий короткий пас на свого воротаря Жефферсона. Той виявився не кращим, і замість виносу зробив інший пас - він вийшов в ноги гравцеві суперника Куєві, який не упустив шанс відкрити рахунок.

Але рахунок на користь Перу тримався лише хвилини півтори. Дані Алвес справа навісив у центр штрафного, де нікого поруч з Неймаром не виявилося, і форвард Барселони головою спокійно переправив м'яч у сітку воріт - 1:1.

При такій грі оборони Перу здавалося, що Бразилія забити зможе багато голів. Втрачений момент Неймара після удару з кількох метрів, коли голкіпер Гальєсе допомогти нічим не міг, але перекрив політ м'яча у ворота захисник Самбрано, був лише підтвердженням цьому. Незабаром ще Тарделлі пробивав головою, замикаючи навіс Алвеса, так само вільно, як і Неймар, але з менш зручної позиції і не потрапив у ворота.

Проте вже з середини першого тайму перуанці налагодили зв'язки і куди ефективніше стали грати проти Бразилії у відборі. Селесао показувала слабку командну гру, тому редути підопічних Рікардо Гарекі для них стали схожими на джунглі, хоча при цьому суперник зовсім не ставив за мету позбавити Бразилію простору. Вся надія була на Неймара, але і йому стало нелегко.

Гра Бразилії весь другий тайм виглядала безглуздо, але в компенсований час фаворит матчу взяв натиском. Спочатку Неймар зі штрафної зони після пасу Алвеса пробив зовсім поруч зі штангою. На другій компенсованій Неї отримав передачу на лівому фланзі, змістився до штрафної зони і видав діагональний пас на Дугласу Косту (він вийшов на поле на 66-й хвилині), який опинився один перед голкіпером, і закотив м'яч у ближній кут.

З такою грою на багато Бразилія не замахнеться, але є ще можливості додати. Чи вийде?

Бразилія - ​​Перу 2:1

Голи: Неймар, 5, Дуглас Коста, 90 + 2 - Куєва, 3