Шахтар поступається Лехії в божевільній серії пенальті

Sport bigmir,  4 липня 2015, 19:47
💬 0
👁 906

Товариський матч між Шахтарем і польською Лехією завершився серією пенальті з понад 30 ударів.

Читай також: Динамо зіграло внічию з Легією

Матч з Лехією проводився в рамках товариського турніру Lotto Lubelskie Cup. У стартовому складі Луческу випустив ряд гравців, далеких від основного складу. На воротах стояв Сарнавський, у захисті грали Ордець і Ісмаілі, а в атаці грав Дентіньо.

Перший тайм пройшов з перевагою Шахтаря, яку "гірники" не особливо успішно втілювали в небезпечні моменти. Лехія активно пресингувала і вміло оборонялася на своїй половині поля.

У перерві Луческу зробив шість замін у складі. У другій половині картина гри не дуже змінилася. Багато боротьби і закрита гра дали змогу Лехії утримати ворота на замку. Під завісу зустрічі у Шахтаря почали виникати моменти, які могли привести до забитих голів. На 85-й хвилині забити міг Кобін, проте захисник пробив над поперечиною. Через кілька хвилин забити міг Сергій Гринь. З передачі того самого Кобіна Гринь не зумів влучити у ворота.

Переможця мала з'ясувати серія пенальті, і тут почалося найцікавіше. Шахтар одразу почав з невдалого удару Воловика, проте незабаром Василевскі також не зміг переграти П'ятова, і Шахтар зрівняв рахунок у серії - 3:3. Варто відзначити, що обидві команди відмінно виконували пенальті і майже не давали шансів воротарям. Справа дійшла до того, що команди пішли бити по другому колу і при рахунку 14:14 Болбат не реалізував пенальті. Лехія скористалася шансом і перемогла в серії пенальті з божевільним рахунком 15:14!

Лехія - Шахтар 0: 0 (15:14 пен.)

Шахтар (перший тайм): Сарнавський - Срна, Ордець, Ракіцький, Ісмаілі - Малишев, Степаненко, Тайсон, Тейшейра, Марлос - Дентіньо.

Шахтар (другий тайм): П'ятов - Кобін, Кучер, Ракіцький, Соболь - Малишев, Степаненко, Тайсон, Тейшейра, Веллінгтон – Гладкий.