Дніпро розписав гольову нічию з ВС Брюссель

💬 0
👁 138

У товариському поєдинку команда Мирона Маркевича зіграла внічию з бельгійським ВС Брюссель.

На зборах в Нідерландах Дніпро провів товариський поєдинок з представником Першого дивізіону Бельгії ВС Брюссель.

Маркевич вирішив виставити на матч гравців, котрі з великою долею ймовірності і становитимуть кістяк команди наступного сезону.

Перший тайм пройшов за переваги Дніпра. На 30-ій хв. дніпряни зуміли курйозно відкрити рахунок. Селезньов подавав у штрафну, а захисник Брюсселю в підкаті зрізав м'яч у ворота.

За 1 хв. Селезньов ще раз відзначився. Цього разу після комбінації за участю Калинича та Ротаня. Ось так Дніпро забив 2 голи за короткий проміжок часу і пішов на перерву за солідної переваги.

У перерві Маркевич повністю змінив склад і дав пограти запасним гравцям. Своїм шансом гравці не зуміли скористатись. Вже через 5 хв. після поновлення зустрічі бельгійці відіграли 1 м'яч. Уже в середині 2-го тайму Брюссель зрівняв рахунок після подачі і встановив остаточний рахунок - 2:2.

Дніпро мав шанс вирвати перемогу наприкінці зустрічі, проте Прийму випередив захисник суперника і не дав тому замкнути простріл.

Дніпро - ВС Брюссель (2:2)

Голи: Селезньов 30, 31 - Дюплюс, 51, Грізес, 75