Sport bigmir,  2 серпня 2015, 11:20
💬 0
👁 102

ПСЖ добув перший трофей у новому сезоні.

ПСЖ і Ліон були не найактивнішими учасниками трансферного ринку, тому в стартовому складі матчу за Суперкубок Франції ми побачили лише двох новачків. Воротар Кевін Трапп у ПСЖ і форвард Клаудіо Бовю у Ліона. Плюс на лавці запасних парижан знаходився півзахисник Бенжамен Стамбулі. У номінальних господарів відзначимо відсутність Есек'єля Лавессі і Хав'єра Пасторе, тоді як Ткачі сьогодні не могли розраховувати на Греньє (гравець знову вибув на тривалий термін) і Фекіра.

Старт матчу пройшов спокійно, проте ПСЖ вдалося швидко забити два голи, хоча команда з перших хвилин не демонструвала намірів атакувати. Спершу простріл Давида Луїса вдало знайшов голову Сержа Ор'є, а незабаром Едінсон Кавані зіграв на добиванні після потужного удару Ібрагімовіча.

2:0, команда Лорана Блана до кінця тайму просто спокійно катала м'яч і чекала помилок суперника. Ліон же нічого не показав і ледь не пропустив під перерву. Ібрагімович з м'якої подачі Лукаса Моура здорово пробив п'ятою у дотик, але Ткачів виручив воротар, який вчасно вийшов із воріт.

У другому таймі хід зустрічі не змінився. Ліон абсолютно нічого не продемонстрував в атаці, а ПСЖ час від часу намагався збільшити розрив у рахунку. Хороші шанси були в Ібрагімовіча і Кавані, яким завадив Антоні Лопеш. Схоже, серед усіх гравців Ліона саме воротар готовий краще за інших.

У середині тайму Ткачі залишилися в меншості після другої жовтої картки Гоналона, однак на гру це майже не вплинуло. Парижани спокійно контролювали м'яч і довели зустріч до перемоги.
Складно судити про форму ПСЖ, але, схоже, команда непогано готова до старту Ліги 1. А от у Ліона в перших турах можуть бути проблеми. Можна відзначити не тільки цей матч, але і ряд поразок у контрольних зустрічах. Команда програла Арсеналу, ПСВ, Сьону і Вільярреалу, не забивши при цьому жодного гола. Безгольова серія продовжилася і в поєдинку за Суперкубок.

ПСЖ - Ліон 2:0

Голи: Ор'є, 11, Кавані, 17