Порятунок Динамо і підйом Карпат: Огляд третього туру чемпіонату України

Sport bigmir,  3 серпня 2015, 10:28
💬 0
👁 380

Дніпро втратив чергові очки, а Сталь вперше виграла в Прем'єр-лізі.

На вихідних в українському чемпіонаті були зіграні матчі третього туру чемпіонату України. Синхронні перемоги з рахунком 2:0 здобули лідери чемпіонату Шахтар і Динамо, а от інші три представники України в єврокубках очки втратили.

Цим скористалися Карпати, які переграли Олімпік і піднялися на третє місце в турнірній таблиці.

Матч туру - Ворскла - Дніпро

Читай також: Тренер Дніпра: Ми заробили очко, а не втратили два

Центральним матчем туру була зустріч двох представників нашої країни у Лізі Європи - Ворскла приймала Дніпро після невдалого вояжу до Словаччини. Команда Маркевича потрапила безпосередньо в груповий етап Ліги Європи і зараз демонструє не найкращий футбол. Цим скористалася Ворскла, яка грала цікавіше, мала більше гольових моментів, але після забитого гола відійшла до своїх воріт і поплатилася за одну зі своїх помилок.

В цілому нічиєю 1:1 можуть бути задоволені і команди, і глядачі, які побачили цікаву боротьбу на полі, хоча від Дніпра ми все ж чекаємо більш виразної гри і результату.

Ворскла - Дніпро
ФК Дніпро

Порятунок Динамо і забивний Тейшейра

Читай також: Луческу: У чемпіонаті буде багато таких матчів

Лідери чемпіонату виграли свої матчі і продовжують крокувати в чемпіонаті без очкових втрат.

Шахтар в суботу без проблем обіграв Говерлу 2:0. Говерла трималася до 50-ї хвилини, коли свій 5-й гол у поточному чемпіонаті забив Тейшейра. Остаточний рахунок встановив Едуардо, хоча Шахтар міг забити ще.

Київському Динамо у важкій боротьбі вдалося лише в кінцівці зустрічі з Чорноморцем вирвати такі важливі для себе три очки. На 88-й хвилині у метушні у штрафному одеситів Мораеш п'ятою розпечатав ворота, а потім Ярмоленко реалізував вихід один на один.

Шахтар - Говерла
ФК Шахтар

Подія туру

Вперше у своїй історії дніпродзержинська Сталь виграла в еліті - вийшло це з третьої спроби в матчі з луганською Зорею.

Між матчами в Лізі Європи Юрій Вернидуб дав відпочити багатьом основним гравцям, а після матчу зізнався, що морально був готовий до втрати очок, але применшувати заслуг Сталі через це не варто. Героєм Сталі став Юрій Путраш, який записав за свій рахунок дубль.