Поразка Севільї і воскресіння Реалу: Огляд 2-го туру чемпіонату Іспанії

Sport bigmir,  31 серпня 2015, 13:22
💬 0
👁 207

СПОРТ bigmir) net представляє Вашій увазі огляд другого туру чемпіонату Іспанії.

Барселона і Реал зуміли здобути синхронні перемоги, а Севілья Коноплянки розгромно поступилася мадридському Атлетіко. На вершині таблиці несподівано знаходяться Сельта і Ейбар - другий тур чемпіонату Іспанії видався на рідкість цікавим.

Барселона знову не змогла забити більше одного м'яча

До матчу з Малагою Барселона підійшла у всеозброєнні. Нарешті видужав болевший "свинкою" Неймар, і Луїс Енріке знову міг виставити на поле смертоносне тріо форвардів.

З перших хвилин матчу Барселона почала активно облогу ворота суперника. Довгий час гравці Малаги успішно відбивалися, в тому числі і завдяки марнотратства каталонців, які примудрялися реалізовувати забійні моменти. Також чудово відіграв кіпер гостей Камені, крутився як білка в колесі.

Луїс Суарес весь матч терзав оборону Малаги
facebook.com/fcbarcelona/photos

Однак навіть самовіддана гра захисників Малаги не зупинив "синьо-гранатових". На 73-й хвилині зустрічі Томас Вермален вивів каталонців вперед, скориставшись помилкою захисників суперника.

Після цього Барселоні залишалося лише втримати перемогу, з чим каталонці впевнено впоралися.

Реал воскрес в матчі з Бетісом

У минулому турі Реал оступився в матчі зі скромним Спортингом. Нульова нічия з дебютантом чемпіонату породила дуже багато питань до команди Бенітеса, і поєдинок з Бетісом повинен був відповісти на деякі з них.

Мадридці взялися за справу відразу ж після стартового свистка. Гарет Бейл відкрив рахунок зустрічі вже на 2-й хвилині, а на 39-й Хамес Родрігес подвоїв перевагу "вершкових".

Варто відзначити чудову гру атакуючої лінії "галактікос", яка діяла як єдине ціле. У дебюті другого тайму Реал, зусиллями Бензема і того ж Родрігеса, забив ще два м'ячі, а під кінець матчу Гарет Бейл встановив остаточний рахунок поєдинку.

Атакуюча лінія Реала зіграла прекрасно
facebook.com/RealMadrid/photos

У результаті Реал здобув впевнену перемогу, проте шанувальникам Шахтаря не варто засмучуватися. Зараз поки що важко зрозуміти, що собою представляє команда Бенітеса: одна справа перемагати Бетіс, а інше - успішно виступати в Лізі чемпіонів.

Матч туру: Севілья - Атлетіко 0: 3

Команда Євгена Коноплянки невдало виступила у другому турі Прімери. Севілья і Атлетіко видали чудове шоу, яке завершилося перемогою "матрацників".

Команди почали поєдинок без розкачки. Суперники небезпечно атакували, але гостям пощастило більше - Коке відкрив рахунок на 35-й хвилині гри.

У другому таймі підопічні Емері кинулися вперед, але максимум чого змогли добитися - ще два пропущених м'ячі.

Гравці Атлетіко забили три м'ячі Севільї
as.com

Несподівані лідери

З інших матчів варто відзначити осічку Валенсії в матчі з Депортіво, який завершився з рахунком 1: 1. Також перші два туру подарували любителям інтриги несподіваних лідерів: Сельта з рахунком 3: 0 розгромила Райо Вальєкано, а Ейбар з рахунком 2: 0 переміг володаря Суперкубка Іспанії Атлетик.