Ліга чемпіонів: БАТЕ перемагає Рому, Баварія розгромлює Динамо Загреб

Sport bigmir,  30 вересня 2015, 00:11
💬 0
👁 518

У вівторок, 29 вересня, відбулися перші матчі другого раунду групового етапу Ліги чемпіонів.

Білоруський БАТЕ здійснив сенсацію, обігравши на своєму полі італійську Рому з рахунком 3:2. Клуб з Борисова ще до перерви створив собі комфортний заділ у три м'ячі. Після перерви Рома стала грати активніше, але до фінального свистка римляни зуміли лише двічі вразити ворота супротивника.

БАТЕ - Рома 3:2

Голи: Стасевич, 8, Младеновіч, 12, 30 - Жервіньо, 66, Торосидіс, 82

Барселона вирвала перемогу над Байєром

Getty Images

Ледь не програла свій матч Барселона. Програючи в першому таймі Байєру з рахунком 0:1, каталонський клуб потужно додав у другому таймі і зумів дотиснути суперника, відправивши під завісу поєдинку два м'ячі у ворота фармацевтів.

Барселона - Байєр 2:1

Голи: Роберто, 80, Суарес, 82 - Пападопулос, 22

Роберт Левандовський забив три м'ячі у ворота Динамо Загреб

А ось Баварія неабияк познущалася над Динамо Загреб, розбивши суперника вже в першому таймі чотирма забитими м'ячами. У підсумку ворота гостей вразили Дуглас Коста, Маріо Гетце і тричі Роберт Левандовський, який забив десять голів у трьох останніх матчах.

Баварія - Динамо Загреб 5:0

Голи: Дуглас Коста, 13, Левандовський, 22, 28, 55, Гетце, 25