Німеччина поступилася Фінляндії, Північна Ірландія поїде на Євро-2016

Sport bigmir,  9 жовтня 2015, 00:10
💬 0
👁 694

8 жовтня були зіграні вісім матчів дев'ятого туру відбору на чемпіонат Європи з футболу.

Чемпіони світу збірна Німеччини, команди Португалії та Північної Ірландії оформили путівки на чемпіонат Європи з футболу за підсумками матчів 8 жовтня.

Ірландія - Німеччина 1:0

Чемпіони світу несподівано поступилися збірній Ірландії в гостьовому поєдинку, але кваліфікувалися на Євро-2016, оскільки не опуститися нижче другого місця в групі.

Єдиний м'яч на 70-й хвилині забив Шейн Лонг, який зберіг своїй команді шанси на поїздку на чемпіонат Європи.

Шотландія - Польща 2:2
Збірна Шотландії до сьогоднішнього матчу жодного разу не вигравала у поляків на "Хемпден Парк", але для збереження шансів потрапити на Євро команді Гордона Страчана потрібно було переривати серію без перемог, яка тривала аж з 1960 року.

Для Шотландії все складалося добре, незважаючи на те, що поляки відкрили рахунок на початку матчу завдяки точному удару Роберта Левандовського. На 45-й хвилині Метт Річчі рахунок зрівняв, а на 62-й хвилині Стівен Флетчер вивів господарів вперед. Проте в компенсований до матчу час Левандовскі оформив дубль і виключив Шотландію з претендентів на поїздку на Євро.

В останньому турі Польща та Ірландія в очному протистоянні визначать, хто вийде на Євро безпосередньо, а кому дорога в плей-офф.

Північна Ірландія - Греція 3:0
Збірній Північної Ірландії потрібно було добути всього два очки, щоб вийти у фінальну стадію Євро і команда Майкла О'Ніла вирішила не відкладати в довгий ящик питання з путівкою, розгромивши чемпіона Європи-2004 греків.

Рахунок у матчі відкрив хавбек британської команди Стівен Девіс, який відзначився на 35-й хвилині. На 49-й хвилині форвард Джош Мадженніс подвоїв перевагу господарів. Через дев'ять хвилин Девіс оформив дубль і довів рахунок до великого. Гол престижу за греків забив нападаючий Христос Аравідіс на 87-й хвилині.

Північна Ірландія поїде на чемпіонат Європи вперше в історії. Це буде перша участь британців у великому міжнародному турнірі з ЧС-1986 Мексиці.

Португалія - ​​Данія 1:0
Збірна Португалії в Лісабоні виграла у збірної Данії з рахунком 1:0, завдяки чому стала недосяжна для своїх переслідувачів і вийшла у фінальну частину першості Європи у Франції. Єдиний м'яч на 66-й хвилині забив Моутінью.

9-й тур 8 жовтня Група D Грузія - Гібралтар 4:0 Голи: Вацадзе, 30, 45, Окріашвілі, 35 (пен), Казаїшвілі, 87

Грузія: Ревішвілі, Кашія, Амісулашвілі, Грігалава, Какабадзе, Канкава, Казаїшвілі, Окріашвілі, Квеквескірі, Кобахідзе, Вацадзе

Гібралтар: Дж. Перес, Д. чиполино, Р. Кашара, Р. чиполино, Гарсія, К. Кашара, Уокер, Гослінг, Бардон, Л. Кашара, Кабрера

Гол: Лонг, 70

Ірландія: Гівен, О'Ши, Крісті, Уорд, Кіог, Маккарті, Хулахан, Бреді, Хендрік, Уолтерс, Мерфі

Німеччина: Нойєр, Хектор, Хуммельс, Гинтер, Боатенг, Езіл, Ройс, Кроос, Гетце, Гюндоган, Мюллер

Голи: Річі, 45, Флетчер, 62 - Левандовскі, 3, 90+4

Шотландія: Маршалл, Хаттон, Уіттекер, Р. Мартін, Хенлі, Форрест, Д. Флетчер, Браун, Річі, С. Флетчер, Нейсміт

Польща: Фабяньскі, Глик, Піщек, Паздан, Мончіньскі, Крихов'як, Гросицького, Рибус, Блащиковські, Милик, Левандовскі