Наставник Сталі: Динамо не створило жодного небезпечного моменту

Sport bigmir,  9 листопада 2015, 09:00
💬 0
👁 256

Головний тренер Сталі Володимир Мазяр прокоментував поразку своєї команди від Динамо.

Наставник Стали Володимир Мазяр вважає, що його команда гідно виглядала в матчі з Динамо:

"Хочу привітати Динамо з перемогою. Все-таки, не чужий для мене клуб, який в житті мені дуже багато чого дав. До Києва ми їхали розчарувати Динамо, але, якщо так можна сказати, сьогодні результат зробили заміни. У нас, на жаль, такого немає. Маємо те, що маємо.

Фактично, сьогодні ми вийшли без трьох гравців основного складу. Хочу подякувати своїм футболістам. Повірте, дуже важко грати проти Динамо зразка першого туру, і з нинішнім. Це дві великі різниці.

Чому пропускаємо на останніх хвилинах? Елементарна причина. Хотів би подивитися на тренера, який почав робити команду фактично за десять днів до початку чемпіонату. Ми на морально-вольових догравалии сезон, за що хочу подякувати футболістам.

У нас багато травмованих, гравці прийшли в різному стані. Наразі, думаю, ми гідно виглядаємо в Прем'єр-лізі. З Динамо ми 90 хвилин грали, біля наших воріт практично не було створено жодного небезпечного моменту. Щоб створити команду - потрібен час", - передає слова Мазяра офіційний сайт Динамо.

Нагадаємо, раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Динамо з рахунком 2:0 обіграло Сталь в матчі 14-го туру чемпіонату України.