Біатлон: Підгрушна перемагає в жіночому спринті

Sport bigmir,  5 лютого 2016, 21:33
💬 0
👁 1123

Жіночий спринт на 7-му етапі Кубка Світу в Кенморі увінчався перемогою нашої біатлоністки.

Олена Підгрушна не тільки була точною у стрільбі, але й показала хорошу швидкість, що і дозволило їй досягти успіху в спринті і посісти підсумкове перше місце. Серед переслідувачів Підгрушної була польська біатлоністка Христина Гузик, яка зайняла друге місце та італійка Доротея Вірер, замкнула трійку.

Ще одна наша біатлоністка Ірина Варвинець також може додати собі в актив спринт в Кенморі. Не припустившись жодного промаху, Варвинець фінішувала на 8-му місці.

Для інших українок цей вечір навряд чи можна назвати успішним. Слід зауважити на неточній стрілянині в їхньому виконанні. Зокрема, на рахунку Яни Бондар 6 промахів і підсумкове 65-е місце. Джима помилилася 7 разів і фінішувала 83-ю. Загалом же перше місце Підгрушної перекреслює інші невдачі і дозволяє позитивно оцінити результати гонки.