Луческу: Не думаю, що наш нинішній рівень дозволить перемогти в Лізі Європи

Sport bigmir,  26 лютого 2016, 08:57
💬 0
👁 429

Головний тренер Шахтаря Мірча Луческу прокоментував перемогу Шахтаря над Шальке в Лізі Європи.

"Необговорювана перемога. Ще раз хочу сказати: для команди, яка мала проводити матч-відповідь на виїзді, результат у Львові був позитивним. Ми готувалися саме до такої гри. Знали, що Шальке кинеться вперед і буде атакувати. Вони не могли чекати, поки йде час. А ми могли це робити. Мали терпіння і дуже організовано діяли в обороні. Добре проводили контратаки.

Усі м'ячі були забиті після продуманих дій. Господарі поля зробили все, що могли: багато атакували і тримали нас під тиском. Але при цьому у них не було зібраності, концентрації і уваги, а ми це використовували. Хороший результат, враховуючи, яка у нас команда, яка заміна футболістів відбувається в складі. В якійсь мірі змінюється і гра. Ми переходимо від технічного футболу, який був до нинішнього року, до ставки на хорошу організацію оборонних дій.

Сьогодні Феррейра виявив себе дуже добре. Напевно, це його найкращий матч відтоді, як він в команді. Можливо, він теж втомився бути запасним футболістом. Він добре провів підготовчий період. Не було сміливості в першому матчі його випустити на поле. Але думаю про те, щоб почати чемпіонат з ним у складі.

Перемога в Лізі Європи? Не думаю, що зараз ми маємо такий рівень, щоб перемагати в Лізі Європи. По-перше, для цього потрібна група футболістів з 20 осіб, в якій ті, хто виходить на заміну, були б рівносильні тим, хто грає в стартовому складі. Ми проходимо період трансформації, освіження команди молодими футболістами. Сьогодні дебютував Борячук, молодий Коробенко був в запасі, добре зіграв Коваленко. Ми будемо робити все можливе, будемо в кожному матчі віддавати всі свої сили. А як вийде - подивимося", - заявив Луческу.

Раніше повідомлялося, що Шахтар розгромив з рахунком 3:0 Шальке і пробився в 1/8 фіналу Ліги Європи.