Кравець не врятував Штутгарт від поразки, Баварія обіграла Вольфсбург

Sport bigmir,  27 лютого 2016, 19:00
💬 0
👁 623

Лідер чемпіонату Німеччини Баварія легко впоралася з Вольфсбургом у 23-му турі Бундесліги.

Мюнхенська Баварія перемогла Вольфсбург у матчі 23-го туру німецької Бундесліги з рахунком 2:0. В середині другого тайму відзначився Кінгслі Коман, на 74-ій хвилині Роберт Левандовскі подвоїв перевагу мюнхенців.

Вольфсбург - Баварія 0:2

Голи: Коман, 66, Левандовскі, 74

Вольфсбург: Кастеелс - Родрігес, Данте, Налдо (Кноха, 76), Треш (Шуррле, 73) - Шефер (Аззауі, 64), Дракслер, Густаво, Вієйрінья - Крузе, Арнольд

Баварія: Нойєр - Бернат, Алаба, Кіммі, Лам - Алонсо - Коста (Алькантара, 50), Роббен (Рібері, 56), Мюллер, Коман (Роде, 88) - Левандовскі

Артем не зумів допомогти своєму Штутгарту обіграти аутсайдера Ганновер, який перервав серію з восьми матчів без поразок. Кравець вийшов на заміну за рахунку 1:1, але замість переможного гола, Штутгарт пропустив.

Штутгарт - Ганновер 1:2

Голи: Вернер, 18 - Шульц, 32, 83

Штутгарт: Титонь - Інсуа, Нідермайєр, Швааб, Гросскройтц - Діє (Харнік, 75) - Костич, Гентнер, Максим, Рупп - Вернер (Кравець, 76)

Ганновер: Цілер - Зорг, Шульц, Ямагучі, Сакаї - Хоффманн - Караман, Фоссум (Соб'єх, 88), Сані, Кійотаке (Антон, 90+2) - Вольф (Клаус, 75)

Вердер, який тренує українець Віктор Скрипник, на останніх хвилинах уникнув поразки в матчі з Дарштадтом, але залишився на 16-му місці в Бундеслізі.

Вердер - Дармштадт 2:2

Голи: Уджа, 33, Пісарро, 89 - Вагнер, 44 (з пенальті), Сулу, 82

Вердер: Відвальд - Гарсія, Джілободжі, Вестергор, Селассіє - Грілліч, Ятабаре (Кляйнхайслер, 58), Бартельс - Пісарро, Юнузовіч, Уджа

Дармштадт: Матен - Кальдірола, Райковіч, Сулу, Юнгвірт - Гондорф, Німайер - Рауш (Кемпе, 46), Розенталь (Штро-Енгель, 90), Хеллер (Платт, 90+4) - Вагнер