Тренер Андерлехта: Матч із Шахтарем нам вдався

Sport bigmir,  11 березня 2016, 08:26
💬 0
👁 497

Беснік Хасі вважає, що його команда провела відмінний матч, випавши всього на 15 хвилин з гри.

"Ми очікували від футболістів, що на полі у ​​Львові вони проявлять необхідні якості. Вважаю, що матч з Шахтарем нам вдався, команда показала, на що вона здатна.

Ми дуже добре почали, а в другому таймі контролювали хід матчу. Всього на 15 хвилин випали з гри, і пропустили два м'ячі. А в результаті потім пропустили ще й третій м'яч.

Мені здається, третій гол Шахтаря був зайвим. Рахунок 2:1 повністю відповідав ходу матчу, а наступний гол був не потрібен. У Брюсселі доведеться ризикувати, щоб відігратися.

Я досі в стані деякої прострації, тому що саме через індивідуальні помилки ми пропустили два м'ячі в першому таймі. В цілому команда показала досить якісний футбол", - вважає Беснік Хасі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що Шахтар впевнено обіграв Андерлехт в Лізі Європи.