Динамо програло Олімпіку в товариському матчі

Sport bigmir,  26 березня 2016, 15:32
💬 0
👁 916

Граючи без збірників, підопічні Реброва поступилися донецькій команді.

Київське Динамо з користю використовувало паузу для матчів збірних і провело товариський матч з донецьким Олімпіком, програвши з рахунком 0:2.

Перший тайм команди провели без голів, а ось у другому Олімпік двічі вразив ворота Радька. Спершу на 53-й хвилині після контратаки Матяж в дотик замкнув простріл з лівого флангу, а на 83-й хвилині після закидання Петрова Драченко випередив Рудька і відправив м'яч у порожні ворота.

Динамо - Олімпік 0:2

Голи: Матяж, 53, Драченко, 83

Динамо: Рудько, Сілва, Макаренко, Антунеш, Болденков, Велозу (Оріховський, 60), Буяльський, Андрієвський (Полегенько, 75), Петрович, Яковенко, Мораес

Олімпік: Махарадзе (Литовченко, 46), Парцванія (Башлай, 63), Гришко, Огіря (Драченко, 63), Доронін (Борзенко, 75), Горшкодеря (Шестаков, 46), Поступаленко (Степанюк, 65), Матяж (Хомутов, 65), Немчанінов, Петров (Галенко, 85), Танчик (Волков, 46)