Манчестер Сіті обіграє ПСЖ і виходить до 1/2 фіналу Ліги чемпіонів

Sport bigmir,  12 квітня 2016, 23:53
💬 0
👁 491

Манчестер Сіті обіграв ПСЖ з рахунком 1:0 в матчі-відповіді 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

За сумою двох зустрічей Манчестер Сіті вийшов до півфіналу турніру.

Подробиці і трансляція матчу: Манчестер Сіті - ПСЖ 1:0 трансляція матчу Ліги чемпіонів

Стартові п'ять хвилин були за Манчестер Сіті. Англійці притиснули ПСЖ на їхній половині поля, але потім відійшли назад, дозволивши супернику створити кілька небезпечних атак.

В одному з епізодів Златан Ібрагімовіч сильно пробив зі штрафного під поперечину, але Джо Харт відбив удар. Набагато реальніший шанс втратив Серхіо Агуеро, який на 30 хвилині заробив пенальті, коли голкіпер ПСЖ збив аргентинця у власному штрафному. Але після його удару м'яч полетів повз ворота.

Час, що залишився у першому таймі, ПСЖ намагався довго розігрувати свої атаки, але вже перед самою перервою ледь не пропустив. Тоді Давид Сільва, отримавши м'яч у штрафному ПСЖ, віддавав пас на партнера. Але м'яч влучив у захисника парижан Маркіньоса, після чого ледь не влетів у ворота.

Після перерви ПСЖ намагався контролювати хід зустрічі, але долю поєдинку вирішив єдиний удар Манчестер Сіті в створ воріт. На 76-й хвилині зустрічі Кліші прострілив у штрафну ПСЖ з лівого флангу, після чого м'яч опинився у Фернандо, який точно вірно скотив м'яч під удар де Брейне. Останній сильним ударом з 18 метрів поклав м'яч у нижній кут воріт Траппа.

Незважаючи на всі старання ПСЖ забити гол, рахунок у матчі не змінився. Манчестер Сіті в рідних стінах здобув мінімальну перемогу і за сумою двох матчів (3:2) вийшов до півфіналу Ліги чемпіонів.

Манчестер Сіті - ПСЖ 1:0

Гол: Де Брайн, 76

Манчестер Сіті: Харт - Санья, Отаменді, Мангала, Кліші - Фернандо, Фернандіньо - Навас, Де Брайн (Туре, 84), Сілва (Делфі, 87) - Агуеро (Іхеаначо, 90 + 3)

ПСЖ: Трапп – Ор’є (Пасторе, 61), Сілва, Маркіньос, Максвелл - Ван дер Віль, Мотта (Лукас Моура, 44), Рабіо - Кавані, Ібрагімовіч, Ді Марія

Попередження: Трапп

На 30-й хвилині матчу не реалізував пенальті Серхіо Агуеро (воротар)

ТЕГИ: Лига Чемпионов ПСЖ Манчестер Сити обзор матча результат