Лестер удесятьох зіграв внічию з Вест Хемом

Sport bigmir,  17 квітня 2016, 17:52
💬 0
👁 307

У матчі 34-го туру чемпіонату Англії з футболу Лестер і Вест Хем не виявили сильнішого.

Лестер зіграв у результативну нічию з Вест Хемом з рахунком 2:2 в поєдинку 34-го туру англійської Прем'єр-ліги.

Підопічні Клаудіо Раньєрі першими відкрили рахунок на 18-й хвилині матчу завдяки головному бомбардиру "лисиць" Джеймі Варді.

У другому таймі все той самий Варді отримав другу жовту картку, залишивши Лестер у меншості. За сім хвилин до закінчення основного часу "молотобойці" змогли відігратися, отримавши право пробивати одинадцятиметровий удар. Пенальті реалізував Енді Керролл. А вже через три хвилини Аарон Крессвел вивів гостей уперед. Проте Вест Хем не зміг скористатися кількісною перевагою і пропустив під завісу матчу.

Таким чином, Лестер продовжує лідирувати в чемпіонаті Англії з футболу, набравши 73 очки.

Лестер - Вест Хем 2:2

Голи: Варді, 19, Ульоа, 90 + 5 (пенальті) - Керролл, 84 (пенальті), Крессвелл, 86

Лестер: Шмейхель, Сімпсон, Морган, Хут, Фукс, Марез (Амартья, 78), Канте, Дрінквотер, Олбрайтон (Шлупп, 54), Окадзакі (Ульоа, 59), Варді

Вест Хем: Адріан, Антоніо, Рід, Огбонна, Крессвелл, Куяте, Педро Обьянг (Керролл, 46), Нобл (Лансіні, 63), Мозес (Валенсія, 72), Еменіке, Пайє

Попередження: Варді, Морган - Рід, Нобл, Пайє

Вилучення: Варди, 57