Збірна Росії здобула першу перемогу на Чемпіонаті світу з хокею

Sport bigmir,  8 травня 2016, 14:36
💬 0
👁 377

Результативний матч із Казахстаном закінчився перемогою збірної Росії.

Перший період відразу подарував глядачам велику кількість шайб. Росіяни відкрили рахунок першими, однак на пропущену шайбу збірна Казахстану відповіла двома забитими у виконанні Бойда і Старченка. Однак росіяни не тільки швидко зрівняли рахунок, а й відразу вийшли вперед. На перерву команди пішли за однакової кількості - 3:3.

Другий період пройшов у спокійному темпі - Росія забила одну шайбу і вийшла вперед. Таким чином, до фінального відрізку інтрига в матчі була актуальна. Казахстан зрівняв рахунок на початку третього періоду, проте збірна Росії відповіла двома шайбами ​​і завоювала перемогу.

Казахстан - Росія 4:6 (3:3, 0:1, 1:2)

Шайби: Бойд, 8:04, Старченко, 9:02, Румар, 19:46, Семенов, 41:00 - Дадонов, 6:43, Любимов, 9:21, 48:38, Мозякін, 11:11, Бєлов, 38:02, 43:57