Динамо закінчило сезон перемогою над Металістом

Sport bigmir,  14 травня 2016, 21:43
💬 0
👁 545

Хет-трик Лукаша Теодорчика приносить чемпіону впевнену перемогу.

Сергій Ребров на останню гру сезону випустив експериментальний склад, що не завадило Динамо розгромити Металіст з рахунком 4:1.

Вже на 8-й хвилині Динамо вело в рахунку 2:0 після того, як Теодорчик протягом хвилини забив два схожих голи - головою після того, як Яковенко подавав м'яч у штрафний з правого флангу. Різниця лише в тому, що в першому моменті з голом Лукашу м'яч скинув Буяльський, а в другому моменті вже сам поляк замкнув навіс.

Після цього Динамо на деякий час віддало ініціативу супернику, але господарі просто не знали, як зламати оборону суперника.

Початок другого тайму ознаменувався фаєрами уболівальників, через що арбітр на 10 хвилин виводив команди з поля.

Повернувшись, динамівці активно пішли вперед, створили кілька небезпечних моментів і забили - Корзун відібрав м'яч у центрі поля і вивів Теодорчика один на один з Погорілим, після чого поляк забив у ближній кут. Хет-трик Теодорчика і перший результативний пас Корзуна в дебютному його матчі за основний склад Динамо.

Далі команди зробили перерву в активних діях до компенсованого часу, якого арбітр додав цілих 17 хвилин.

Тоді вже пішов відкритий футбол. Спершу гравці Металіста обігралися на підступах до штрафного і Наполов реалізував вихід один на один, але через хвилину харків'яни вже змушені були витягати м'яч зі своїх воріт після голу Гусєва.

Металіст - Динамо 1:4

Голи: Наполов, 90+3 - Теодорчик, 7, 9, 67, Гусєв, 90+4

Металіст: Погорілий, Зубейко, Рижук, Зотько, Каплієнко (Наполов, 34), Харатін (Синиця, 89), Ралюченко, Країв, Барилко (Родич, 46), Соболь, Прийомов

Динамо: Рудько, Морозюк, Хачеріді, Петрович, Макаренко, Сидорчук (Гармаш, 74), Корзун, Мякушко, Буяльський, Яковенко (Гусєв, 85), Теодорчик (Мораес, 74)