Козак: останні 10 хвилин тривали для нас дуже довго

iSport.ua,  15 червня 2016, 23:02
💬 0
👁 244

Наставник збірної Словаччини Ян Козак прокоментував перемогу своїх підопічних над збірною Росії.

«Марек Хамшик чудово грає за збірну далеко не перший рік. Це один із наших лідерів поряд з Мартін Шкртелом. Сьогодні він зіграв чудово. Він багато допомагав обороні і забив приголомшливий гол, який виявився одним із ключових моментів матчу. Не знаю, чи зможе він стати одним із кращих гравців ЄВРО, для цього нам треба затриматися у Франції довше. Але одне можна сказати на сто відсотків: у «Наполі» він дозрів як особистість і як гравець. Він, безумовно, готовий грати за найбільші клуби», - розсипався Козак у компліментах Мареку Хамшику.

«Поєдинок був досить рівним і вкрай напруженим. Ніхто не хотів розкриватися і пропускати. В епізоді з першим голом блискуче зіграв Володимир Вайсс, потім він же асистував зі стандарту Хамшику. У перерві я сказав, що рахунок всього 2:0 і це не кінець. Якийсь час ми контролювали гру, але потім втомилися. Останні 10 хвилин тривали для нас дуже довго», - сказав наставник словаків.

Варто зазначити, що останні 10 хвилин зустрічі на ворота Козачіка було здійснено шквал атак, а володіння м'ячем на цьому часовому відрізку становило 88% у збірної Росії проти 12% у Словаччини.