Захисника Мілана доправили до лікарні

iSport.ua,  11 вересня 2016, 22:59
💬 0
👁 798

Захисник Мілана Лука Антонеллі в матчі третього туру проти Удінезе отримав жахливу травму шиї.

Страшний епізод трапився на 52-й хвилині матчу. Антонеллі в одному з верхових єдиноборств зіткнувся зі своїм же партнером по команді. Голова Луки зустрілася зі стегном товариша по команді, і Антонеллі впав на газон. Усе найстрашніше почалося через кілька миттєвостей – захисник знепритомнів, а в таких випадках, як відомо, велика ймовірність заковтування свого язика. Добре, що поряд було більш ніж достатньо інших футболістів, які не дозволили ситуації перетворитися на критичну.

Через деякий час футболіст прийшов до тями, але поворухнутися не міг. Лікарі негайно наклали спеціальний бандаж на шию потерпілого і забрали на ношах. Невдовзі Антонеллі доправили до лікарні.

Уже після матчу стало відомо, що у футболіста збірної Італії, як мінімум, перелом ключиці. Але офіційну заяву Мілану ще має зробити.

Матч завершився поразкою россонері 0:1. Єдиний м'яч на рахунку Стіпе Періци на 88-й хвилині.