Воротар збірної КНДР уявив себе безсмертним

iSport.ua,  24 вересня 2016, 14:45
💬 0
👁 1642

У матчі юнацьких збірних Узбекистану та КНДР воротар корейців витворив щось... Це просто треба бачити.

Складно сказати, чим керувався юний кореєць і яка таємниця всієї цієї ситуації. Не хочеться думати і про майбутнє стража воріт, враховуючи всю суворість керівництва тоталітарної держави.

Варто лише додати, що після трьох поразок на ЧС-2010 (1:2 від Бразилії, 0:7 від Португалії і 0:3 від Кот д'Івуару) тодішнього наставника збірної КНДР покарали, відправивши у виправні табори.

Цікаво, що чемпіонат світу-2010 став першим для північнокорейської збірної після тривалої перерви. До того останнім чемпіонатом для команди КНДР стала першість світу в 1966-му. Але і тоді для футболістів нічим хорошим змагання не закінчилися. Корейці пройшли аж до чвертьфіналу, проте за поразку в тому матчі всіх гравців, за винятком одного нападаючого, також заслали в табори.

Свої варіанти мотивів голкіпера і варіанти розвитку подій можете пропонувати в коментарях.