УХЛ. Білий Барс крупно поступився Кременчуку

iSport.ua,  22 жовтня 2016, 16:22
💬 0
👁 84

Відбувся стартовий поєдинок в рамках тринадцятого туру української хокейної ліги.

У стартовому поєдинку чергового туру української хокейної ліги зустрічалися Кременчук, який бореться за чемпіонство, і білоцерківський Білий Барс, який веде боротьбу за передостанню сходинку турнірної таблиці. Нагадаємо, що в першому колі команда Дмитра Підгурського обіграла білоцерківців з рахунком 5:2, а в другому колі розгромили з рахунком 8:2.

Як завжди, вже за традицією білоцерківська команда активно розпочала поєдинок і вже на другій хвилині зусиллями Дмитра Даниленка відкрили рахунок. Але якщо говорити про повний період, то солідна перевага була на боці фаворитом матчу - господарів майданчика, які лише в кінцівці змогли зрівняти рахунок в матчі, пробивши Віталія Власенка, а автором закинутої шайби став Дмитро Ігнатенко.

У другій двадцятихвилинці було повне домінування з боку кременчужан, які відправили у ворота Білого Барса чотири шайби і зняли всі питання про переможця цієї дуелі. Голи на свій рахунок записали Чернишенко, Карпенко, Коренчук і Луговий.

Ну, а в третьому періоді переможну крапку поставив Артем Гніденко, який за 40 секунд до фінальної сирени встановив остаточний рахунок на табло - 6:1.

Таким чином, Кременчук втретє в поточному сезоні обігрує Білий Барс і після цього перемоги набрав 26 очок і піднімається на перше місце в турнірній таблиці УХЛ. Білий Барс має в своєму активі шість очок і випереджає останню команду чемпіонату - харківський Витязь на три бали.

ХК Кременчук - Білий Барс 6:1 (1:1, 4:0, 1:0)
Шайби: 1:29 Даниленко (Разумов, Воронін) - 0:1; 19:14 Ігнатенко (Кирющенков - більш.) - 1:1; 22:02 Чернишенко (Кирющенков) - 2:1; 29:07 Карпенко - 3:1; 34:50 Коренчук (Ігнатенко, Чернишенко) - 4:1; 36:40 Луговий (Варивода - менш.) - 5:1; 59:20 Гніденко (Варивода, Кирющенков) - 6:1

Воротарі: Захарченко - Власенко

Кидки: 48 - 20

Штраф: 12 - 4

ХК Кременчук: Захарченко (Петленко); Дегтярьов - Бойков, Ісаєнко - Ігнатенко, Васильєв - Савицький, Романенко - Варивода; Коренчук - Кузьмик - Слиш, Чернишенко - Гніденко - Кирющенков, Луговий - Сівши. Карпенко - Янішевський, Шиманський - Т.Гриценко - Чорний

Білий Барс: Власенко (Краснопільський); Логачов - О. Благий, Воронін - Дворецький, Сухонос - А. Люльчук, Д. Гриценко; Печерських - Ромащенко - Лісників, Козієнко - Разумов - Даниленко, Сеник - Ружников - Поцелуєнко, Найдьонов - Праведний - Татарин