Формула 1. Гран-прі США. Хемілтон вперше на поулі траси Америк

iSport.ua,  22 жовтня 2016, 22:11
💬 0
👁 158

Гонщик Мерседес Льюїс Хемілтон показав найкращий час у кваліфікації вісімнадцятого Гран-прі в поточному сезоні.

Перед стартом кваліфікації стали відомі причини двох проколів заднього колеса іспанського гонщика Карлоса Сайнса на машині Торо Россо в третьому тренуванні. Шинники Pirelli повідомили про те, що був механічний вплив елементів підвіски на гуму. На щастя для іспанця, механіки змогли полагодити його машину перед кваліфікацією.

Як завжди, починаємо з першого сегмента кваліфікації, в якому було на що подивитися і за ким поспостерігати.

На останньому ряді стартової решітки Гран-прі США завтра стартуватимуть гонщик Заубер Феліпе Наср і пілот Манор Естебан Окон. Перед ними стартують Дженсон Баттон і Паскаль Верляйн. І останніми, хто не пробився до другої частини кваліфікації, стали Ромен Грожан і Кевін Магнуссен на Хаас і Рено відповідно. Зазначимо, що британцеві з Макларена на швидкому колі завадив трафік - в останньому повороті йому мало місця залишив його співвітчизник Палмер. Ну і знову виникли проблеми з гальмами на машині Хаас Ромена Грожана, для якого це 100-й Гран-прі в кар'єрі Формули-1.

У другому сегменті обидва гонщики Мерседес Росберг і Хемілтон, а також голландець з Ред Булл Макс Ферстаппен проїхали свої швидкі кола на більш жорстких шинах Soft, а решту на SuperSoft.

Таким чином, з восьмого ряду стартового поля стартуватимуть Джоліон Палмер і Маркус Еріксон на Рено і Заубер відповідно. Перед ними розмістяться росіянин Данило Квят і Естебан Гутьєррес. Ну і на шостому ряді стартують Серхіо Перес на Форс Індії і Фернандо Алонсо на Макларені.

У третьому сегменті всі як завжди ставили кращі часи кваліфікації на додатковому комплекті шин SuperSoft, який видає Pirelli спеціально для цієї частини кваліфікації.

На п'ятому ряді стартової решітки стартуватимуть Феліпе Масса і Карлос Сайнс. Перед ними розташувалися Ніко Хюлкенберг і Валттері Боттас.

Третій ряд повністю за командою Феррарі, де Кімі Райкконен перевершив результат Себастьяна Феттеля, а на другому ряду розмістилися обидва пілоти команди Ред Булл Даніель Ріккардо і Макс Ферстаппен.

З першого ряду стартуватимуть два Мерседеси. Поул з абсолютним рекордом траси за часом за п'ять років її існування в календарі Формули-1 (попередній рекорд був за Феттелем у 2012 році - 1.35,657) узятий чинним чемпіоном світу Льюїсом Хемілтоном, який показав найкращий час уїк-енду - 1.34, 999. Партнер британця по Срібних стрілах Ніко Росберг поступився дві десятих секунди. Для Льюїса цей поул став першим в Остіні, 58-м у кар'єрі Формули-1 і дев'ятим у нинішньому сезоні.