iSport.ua,  10 листопада 2016, 23:14
💬 0
👁 60

Відбувся заключний поєдинок 18-го туру чемпіонату України.

Відбувся останній матч чергового туру чемпіонату України, в якому зустрілися київські Дженералз і Кременчук. Відзначимо, що обидві команди продовжують напружену боротьбу за місця в першій четвірці.

Вже на 26-й секунді першого періоду господарі несподівано повели в рахунку, після того як Олексій Басков класно кинув під поперечину воріт воротаря збірної України Едуарда Захарченка - 1:0. Після голу киян біля воріт Кременчука більше нічого не було, а ось команда Дмитра Підгурського почала дужче й дужче тиснути на ворота Олега Петрова, і на 15-й хвилині рахунок став рівним. Кременчужани змогли реалізувати свою третю більшість зусиллями Віталія Кірющенкова, який кинув у ближній кут з правого кола вкидання - 1:1.

У другому періоді кременчужани повністю контролювали хід подій на майданчику і володіли просто величезною перевагою, яке вилилося в дві закинуті шайби в ворота Генералова. Спершу Ілля Коренчук асистував Антону Бойкову, якого забули на п'ятачку - 1:2. А всього лише через п'ять хвилин Гніденко замкнув передачу на порожні ворота від Максима Слиша - 1:3.

У третьому періоді команда Олександра Сеуканда, який тільки тиждень тому очолив київську команду, намагалася щось придумати попереду біля воріт Захарченка, але навіть у більшості нічого стовідсоткового створити не вдалося.

Таким чином, Кременчук набрав 39 очок і піднявся на перше місце турнірної таблиці УХЛ, випереджаючи Кривбас на два бали, а Донбас на три, але у тих і інших є гра в запасі. Щодо Дженералз, то в них 23 очки і три гри в запасі.

Дженералз - ХК Кременчук 1:3 (1:1, 0:2, 0:0)

Шайби: 00:26 Басков (Саків, Бондаренко) - 1: 0; 14:33 Кирющенков (Гніденко - більш.) - 1: 1; 23:54 Бойков (Коренчук, Слиш) - 1: 2; 28:59 Гніденко (Слиш, Коренчук) - 1: 3

Воротарі: Петров - Захарченко

Кидки: 22 - 40

Штраф: 16 - 14

Дженералз: Петров (Дорош); Татаренко - Колосов, Бойових - Скрипець, Шпак - Козачук, Порупа; Басков - Саків - Бондаренко, Овчинников - Єловиков - Костюк, Шапіро - Дворник - Крикун, Генералов

ХК Кременчук: Захарченко (Шевчук); Башко - Дегтярьов, Ісаєнко - Ігнатенко, Романенко - Чернишенко, Мельников - Савицький; Коренчук - Бойків - Слиш, Гаврик - Гніденко - Кирющенков, Луговий - Карпенко - Янішевський, Чорний - Т. Гриценко - Петранговський