Формула 1. Хемілтон побив рекорд Шумахера

iSport.ua,  15 листопада 2016, 12:11
💬 0
👁 457

Британський гонщик Формули-1 Льюїс Хемілтон минулими вихідними перевершив досягнення легенди автоспорту Міхаеля Шумахера.

Йдеться про, як раніше здавалося, вічний рекорд Червоного Барона за кількістю виграних трас, на яких вдавалося перемагати пілотові.

До неділі Шумахер і Хемілтон були рівні за цим показником - обидва гонщики перемагали на 23-х різних трасах.

Позавчора ж Хемілтон здобув свою дев'яту перемогу в сезоні і першу в кар'єрі на Інтерлагосі. Таким чином, 31-річний уродженець Стівенідж став першим гонщиком в історії Ф1, якому вдавалося перемагати на 24-х трасах.

Варто зазначити, що Шумахер перемагав в Бразилії чотири рази, а рекордсменом за цим показником є ​​Ален Прост (6 перемог).

Перед заключним Гран-прі сезону, який пройде в столиці ОАЕ Абу-Дабі, боротьба за золото особистого заліку загострилася до межі. Для завоювання чемпіонського титулу Хемілтону необхідно перемагати через два тижні, а його партнер Ніко Росберг повинен зайняти місце, не вище від третього. У будь-якому іншому випадку чемпіоном стане саме німець.