УХЛ. Шатаут Дьяченка, суха перемога Донбасу над Кривбасом

iSport.ua,  24 грудня 2016, 17:49
💬 0
👁 41

Відбувся перший поєдинок 27-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок української хокейної ліги, в якому чинний чемпіон України Донбас на своєму майданчику арени "Альтаїр" обіграв криворізький Кривбас, який, як і раніше, знаходиться в зоні плей-офф.

Що стосується складів команд, то у криворіжців і зовсім у заявці було лише три п'ятірки гравців. Гру з донеччанами з різних причин пропускали Безхлібний, Рябенко, Черненко і Куцевич. І це при тому, що кілька днів тому стан криворіжців залишили відразу п'ять гравців. Якщо говорити про Донбас, що в заявці на гру були відсутні Кочетков, Буценко та Таран. Також вкотре в сезоні місце у воротах довірили зміннику Царегородцева - Дьяченку.

З урахуванням того, який склад був у Кривбасу, то до їх гідності можна сказати, що за перші два періоди донеччани хоч і наполегливо атакували ворота В'язовова, але відкрити рахунок не змогли.

У підсумку все вирішилося в заключній двадцятихвилинці. Спершу на п'ятій хвилині донеччани реалізували більшість завдяки голу Ляльки та вийшли вперед, а ще через десять хвилин рахунок збільшив Никифоров, якому асистував все той же Лялька. Через лише тридцять секунд команда Анатолія Степанищева закинула третю шайбу у більшості зусиллями Бондарєва і встановила остаточний рахунок - 3:0.

Таким чином, Донбас здобув 11 перемогу поспіль у чемпіонаті України і впевнено лідирує в турнірній таблиці УХЛ з відривом від Кременчука в дев'ять очок, щоправда, у кременчужан гра в запасі. Що стосується Кривбасу, то у нього після 25 матчів 42 бали в активі і він впевнено йде на третьому місці.

Донбас - Кривбас 3:0 (0:0, 0:0, 3:0)

Шайби: 44:28 Лялька (Побєдоносцев - більш.) - 1:0; 54:21 Нікіфоров (Лялька) - 2:0; 54:51 Бондарєв (Кугут - більш.) - 3:0

Воротарі: Дьяченко - В'язів

Штраф: 10 - 14