iSport.ua,  24 грудня 2016, 20:05
💬 0
👁 48

Відбувся другий поєдинок у рамках 27-го туру чемпіонату України.

Завершився черговий поєдинок української хокейної ліги, в якому київські Дженералз ледве здобули перемогу над одним із аутсайдерів чемпіонату - харківським Витязем.

Вже на п'ятій хвилині першого періоду господарі майданчика змогли відкрити рахунок зусиллями Сірченка, який дебютував за киян і закинув своїй колишній команді. Ще через дві хвилини рахунок знову став рівним, після того як відзначився Ханін. Потім до кінця першої двадцятихвилинки дубль оформив Сальников, який і оформив комфортну перевагу гостям із Харкова.

У другому періоді єдину шайбу закинув Костюк, завдяки якому Генерали скоротили розрив у рахунку до мінімального, реалізувавши більшість.

У третьому періоді кияни змогли зрівняти рахунок зусиллями Миколи Дворника, але вже через хвилину Кобиков знову вивів харків'ян уперед. Генерали відігралися за хвилинку з лишнім до фінального свистка завдяки шайбі Костюка, який оформив дубль і зрівняв рахунок.

В овертаймі сильнішими виявилися господарі льоду, а автором переможної шайби став Овчинников, який приніс перемогу Дженералз із рахунком 5:4.

Таким чином, Дженералз набирають 31 очко і знаходяться на четвертому місці турнірної таблиці УХЛ, випереджаючи Витязь на 19 очок і відстаючи від Кривбасу на 11 балів. Що стосується Витязя, то у нього 12 очок і п'ятий рядок. Харків'яни випереджають на один бал Білий Барс, який свою гру зіграє завтра з Кременчуком.

Дженералз - Витязь 5:4 ОТ (1:3, 1:0, 2:1, 1:0)

Шайби: 4:04 Сірченко (Єловиков, Костюк) - 1:0; 6:07 Ханін (Алексанян-Петрович) - 1:1; 8:44 Сальников (Максименко, Кобиков - більш.) - 1:2; 17:46 Сальников (Максименко, Кобиков) - 1:3; 26:48 Костюк (Єловиков, Овчинников - більш.) - 2:3; 46:35 Н. Дворник (А. Дворник) - 3:3; 47:49 Кобиков (Кривоніс) - 3:4; 58:54 Костюк (Єловиков, Овчинников) - 4:4; 61:40 Овчинников (Сірченко, Н. Дворник) - 5:4

Воротарі: Дорош - Даас

Кидки: 31 - 19

Штраф: 12 - 6