iSport.ua,  8 січня 2017, 16:03
💬 0
👁 88

Відбувся стартовий поєдинок у рамках 29-го туру чемпіонату України.

Завершився перший поєдинок у 2017 році в рамках української хокейної ліги, в якому донецький Донбас на своєму майданчику зустрічався з аутсайдером чемпіонату України білоцерківським Білим Барсом.

Першими рахунок відкрили саме гості, коли на екваторі першого періоду результативним кидком відзначився Кирило Бондаренко. Через шість хвилин донеччани заробили більшість і тут же її реалізували зусиллями Ігоря Кугута, який зрівняв рахунок. Ще через дві хвилини команда Анатолія Степанищева змогла вперше вийти вперед завдяки голу Євгена Никифорова.

У другому періоді вийшла ідентична ситуація. Вже на четвертій хвилині білоцерківці відігралися зусиллями екс-гравця Донбасу Сергія Бабинця, але до другої перерви господарі ще двічі розписалися у воротах Краснопільського, а авторами голів стали Роман Благой і Єгор Єгоров.

Третій період і знову три закинуті шайби, і знову в такій же пропорції, як у двох попередніх двадцятихвилинках. Цього разу спершу відзначився Роман Благой, який оформив дубль, а потім через кілька хвилин другий гол у матчі собі в актив записав Кирило Бондаренко. Остаточну крапку в матчі поставив Микита Буценко, який відзначився за півтори хвилини до фінальної сирени.

Таким чином, Донбас здобуває впевнену перемогу з рахунком 6:3 і цей тріумф стає 14-м поспіль. Підопічні Анатолія Степанищева очолюють турнірну таблицю, набравши 75 очок. Тепер їх відрив від Кременчука складає 12 балів, але у кременчужан є дві гри в запасі. Що стосується Білого Барса, то у нього 11 очок і остання позиція.

Донбас - Білий Барс 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)

Шайби: 10:37 Бондаренко (Ядловський, Ромащенко) - 0:1; 16:23 Кугут (Нікіфоров, Буценко - більш.) - 1:1; 18:22 Нікіфоров (Кугут) - 2:1; 23:30 Бабинець (Даниленко, Разумов) - 2:2; 27:52 Благой (Шафаренко, Німенко) - 3:2; 38:46 Єгоров (Толстушко, Рамазанов) - 4:2; 40:30 Благой (Побєдоносцев, Шафаренко) - 5:2; 42:53 Бондаренко (Ромащенко, Лесніков) - 5:3; 58:31 Буценко (Єгоров) - 6:3

Воротарі: С. Люльчук (Дьяченко, 42:53) - Краснопільський

Кидки: 41 - 28

Штраф: 14 - 14

Донбас: С. Люльчук (Дьяченко); Побєдоносцев - Яковлев, Кугут - Таран, Петрухно - В. Алексюк, Толстушко - Григор'єв; Благой - Шафаренко - Німенко, Лялька - Буценко - Никифоров, Чердак - Бондарєв - Захаров, Єгоров - Мазур - Рамазанов

Білий Барс: Краснопольський (Власенко); Толкунов - Логачов, Ядловський - Поцелуєнко, Дворецький - Сухонос, Д. Гриценко; Бондаренко - Ромащенко - Лесніков, Бабинець - Даниленко - Разумов, Вінницький - Печерських - Микулко, Шевченко - Праведний - Воронін