iSport.ua,  24 березня 2017, 23:37
💬 0
👁 200

Екс-гравець Дніпра Нікола Калініч приніс Хорватії перемогу над українцями.

Збірна України з футболу зазнала першу свою поразку в кваліфікації на ЧС-2018, поступившись на виїзді Хорватії 0:1.

Єдиний гол в матчі в першій половині гри забив екс-гравець Дніпра, який зараз виступає в Фіорентині, Нікола Калініч. Він завершив ударом в дев'ятку класну атаку хорватів, в ході якої Модріч зіграв на Ракітіча, а той п'ятою підправив м'яч у штрафну на Калініча.

Був у Хорватії в першому таймі ще один момент, коли на 18-й хвилині Коваленко втратив м'яч, давши Манджукічу прорватися до штрафного через центр, але Маріо вдарив у праву штангу.

У збірної України було два міні-моменти Ярмоленка - в першому таймі у Ярмоленка вийшов класний обвідний удар, але Субашич відвів загрозу, а Ротаню добити не дозволили захисники.

У другому таймі Коноплянка класно пробив зі штрафного, але здорово зіграв кіпер. На добиванні Ярмоленко правою ногою послав м'яч вище воріт.

В цілому Хорватія зіграла матч більш впевнено, тримала під напругою нашу оборону, а в другому таймі легко втримала переможний рахунок. Україна зіграла гідно, намагалася грати в свій футбол, але на даний момент клас гравців хорватської збірної вищий.

Хорватія - Україна 1:0
Гол: Калініч, 38

Хорватія: Субашич - Єдвай, Мітровіч, Віда, Піваріч - Модріч, Бадель - Брозовіч (Ріг, 90 + 1), Ракітіч (Ковачич, 79), Манджукич - Н. Калініч (Крамаріч, 87)

Україна: П'ятов - Бутко, Ордець, Кучер, Матвієнко - Степаненко, Ротань (Сидорчук, 76) - Ярмоленко, Коваленко (Бесєдін, 85), Коноплянка - Кравець (Селезньов, 59)

Попередження: Ротань