Українка Черкасова завоювала бронзу чемпіонату Європи з боротьби

iSport.ua,  5 травня 2017, 23:38
💬 0
👁 97

Алла Черкасова стала третьою в категорії до 69 кг.

Скарбничка збірної України з боротьби поповнилася ще однією бронзовою медаллю чемпіонату Європи, яку в жіночих змаганнях вагової категорії до 69 кг виграла Алла Черкасова.

У стартовій сутичці чемпіонату Європи, який проходить в сербському Нові-Сад, Алла Черкасова завдяки останній вдалій дії пройшла Аліну Фоккен з Німеччини, потім здолала Мартіну Кюнц з Австрії, а в півфіналі програла Марії Мамащук з Білорусі.

У бронзовому фіналі українці протистояла спортсменка з Туреччини Бусе Тосун. Після нервового початку під завісу зустрічі перевага українки вже не викликала сумнівів. У підсумку 11:4 на користь Алли.

Нагадаємо, в перший день українки Семків і Ткач здобули дві медалі на ЧЄ з жіночої боротьби