ЧС-2017: Росія впевнено обіграла Данію, Чехія дотиснула норвежців

iSport.ua,  11 травня 2017, 19:50
💬 0
👁 208

Вашій увазі - результати матчів четвертого туру групового етапу чемпіонату світу з хокею 2017.

Збірна Росії здобула впевнену перемогу над Данією з рахунком 3:0 в матчі групового етапу чемпіонату світу з хокею.

Перша 20-хвилинка пройшла без забитих шайб, а у другому періоді протягом 70 секунд було закинуто відразу три. Відзначилися Богдан Киселевич, Сергій Плотніков та Микита Гусєв.

Таким чином, команда Росії записала на свій рахунок вже четверту перемогу, і, маючи в активі 11 очок, очолює групу А. Данці з двома очками розташувалися на передостанньому місці.

Росія – Данія – 3:0 (0:0, 3:0, 0:0)

Шайби: 1:0 – 35 Плотніков (Телегін, Андронов); 2:0 – 35 Киселевич (Кучеров, Панарін); 3:0 – 36 Гусєв (Дадонов, Кучеров).
___________________________________________________________________________________

У паралельному матчі групи В Чехія в овертаймі зуміла дотиснути Норвегію.

За основний час жодна з команд так і не змогла вразити ворота суперника. Доля матчу вирішилася в овертаймі, коли Ян Коварж приніс перемогу чеській команді.

Таким чином, в активі Чехії та Норвегії по сім очок, однак за додатковими показниками чехи знаходяться на третьому місці, а норвежці – на п'ятому.

Чехія – Норвегія – 1:0 ВІД (0:0, 0:0, 0:0)

Шайба: 1:0 – 61 Коварж (Ержабек, Пастрняк).

Зазначимо, що на нашому сайті доступні розклад і результати матчів чемпіонату світу з хокею 2017.