Челсі - шестиразовий чемпіон Англії

iSport.ua,  13 травня 2017, 00:41
💬 0
👁 530

Лондонський Челсі під керівництвом Антоніо Конте достроково виграв англійську Прем'єр-лігу 2016/2017.

Незважаючи на те, що Челсі не обов'язково було вигравати саме сьогодні, підопічні Антоніо Конте виходили на цей матч з одним завданням - набрати ключові три очки і почати святкування тут і зараз.

Проте, перший тайм пройшов далеко не так, як сподівалися "аристократи". Вест Бром, що славиться хорошою обороною, зокрема на другому поверсі, вміло вибудували оборонні лінії, які можна було часом нарахувати три - центральний форвард Саломон Рондон вкрай рідко перетинав половину поля, вже тим більше, з м'ячем.

Багато поперечних передач, беззаперечну перевагу у володінні не приносили найголовнішого - переваги в рахунку. Технічних Азара і Педро багато били по ногах, а всі подачі в штрафну легко знімалися високорослими захисниками.

Коли ж почав нервувати Дієго Коста, а на обличчі Антоніо Конте проскочила крапля здивування, на хвилину здалося, що Челсі сьогодні більше не заб'є. Але грамотний італієць знав, що робити. Знявши з гри Азара і випустивши Батшуайі Конте поставив шах і мат всім. Другий темп затяжної атаки Челсі, простріл від Аспілікети і замикання від Міші - 1:0.

У нинішньому сезоні Челсі є найкращою командою із утримання переваги - в останні 10 хвилин ігрового часу матчів лондонці зовсім не втратили жодного (!) очка. Гол Батшуайі здавався вироком для одних і великим щастям для інших. Так і вийшло - вже через 15 хвилин всі футболісти Челсі стрибали по полю від щастя і виписували Антоніо Конте масу компліментів в післяматчевих інтерв'ю.

Італієць виграв один з найсильніших (або найсильніший?) європейських чемпіонатів з першої спроби, та ще й за три тури до фінішу. А якщо згадати про одинадцятиматчеву суху переможну серію і поглянути на спадщину, яку Конте залишив в Ювентусі, безумовно можна сказати, що Роман Абрамович не відпустить Антоніо ні в який Інтер.

Та й чи треба воно Хрещеному батькові, як його називають на Батьківщині?

Вест Бромвіч - Челсі 0:1

Гол: 0:1 - 82 Батшуайі.

Вест Бромвіч: Фостер, Маколі (Вілсон, 64), ньом, Доусон, Еванс, Лівермор, Флетчер, Філд (Якоб, 51), Макклейн (Шадлі, 59), Брант, Рондон.

Челсі: Куртуа, Давид Луїз, Кейхілл, Алонсо, Аспілікуета, Матіч, Мозес (Зума, 86), Педро (Батшуайі, 76), Фабрегас, Азар (Вілліан, 75), Дієго Коста.

Попередження: Макклейн (20), Філд (36), Вілсон (71).