Світоліна наддраматично поступилася Халеп і покинула Ролан Гаррос

iSport.ua,  7 червня 2017, 17:18
💬 0
👁 783

Українка Еліна Світоліна була за крок від перемоги над Сімоною Халеп, проте втратила свою перевагу

На матч проти Халеп Еліна виходила з незалікованою травмою - хвора спина дала про себе знати у проміжку між матчами, і, як повідомляв спонсор українки Юрій Сапронов, у чвертьфіналі українка повинна була грати "на уколах".

На превелике щастя, на початку поєдинку Еліна змусила всіх забути про це. Ідеальна гра, прекрасні атаки і шокуючі для Халеп 5:0 на початку матчу.

Дещо змінивши ритм гри, румунка відсунула Еліну в оборону і зуміла зробити брейк, і навіть була близька до того, щоб повернути другу втрачену подачу. Світоліна не планувала здаватися - дві прекрасні подачі, черговий прояв неймовірного характеру, шикарний форхенд причепом і реалізований сет-бол! Браво!

Незважаючи на те, що в кінцівці стартової партії могло здатися, що Халеп почала грати сміливіше, активніше і краще, вже на старті другого сету Еліна знову оформила брейк!

Закріпивши свою перевагу взятою власною подачею, українка почала добивати оторопівшу суперницю. Халеп намагалася розбити і розчавити ракетку, кричала, апелювала до свого наставника, але від того більше в ігровому плані у неї не виходило.

Уже після закінчення години гри рахунок на табло повідомляв про перевагу Еліни - 6:3, 5:1. Глядачі на стадіоні та біля телевізійних екранів могли б підтвердити й ігрову перевагу Світоліної. В Еліни виходили будь-які удари з будь-якою силою, а Симона лише допомагала їй невимушеними помилками.

Проте, саме в цей момент почало відбуватися щось неймовірне. Еліна продовжувала атакувати, тільки тепер румунка героїчно витягала кожен м'яч, змушуючи українку помилятися раз по раз. Симона виграла 5 геймів поспіль і мала потрійний сет-бол, але Еліна знову включила режим "героїні" і перевела сет на тай-брейк.

Вже там Світоліній неймовірно не пощастило -  з рахунком 6:7 українка вела в розіграші, однак удар Халеп зрадницьки перевалився через сітку, поставивши крапку в сеті.

На жаль, поставив цей удар точку і в матчі. Еліна не зуміла оговтатися від такого шоку і поступилася вирішальною партією всуху...

У боротьбі за вихід у фінал Сімона Халеп зійдеться із чешкою ​​Кароліною Плішковою.