Українські спортсмени виграли ще два золота Універсіади

iSport.ua,  22 серпня 2017, 15:20
💬 0
👁 206

Третій день Універсіади приніс Україні відразу шість медалей.

Третій день Універсіади в Тайбеї став для України поки що найуспішнішим - відразу на шість медалей поповнилася скарбничка нашої команди, а це стільки ж, скільки було виграно медалей у попередні два дні.

Успішним день став і з точки зору якості медалей - гімнаст Олег Верняєв став дворазовим чемпіоном Універсіади, а після нього золоті медалі виграли у тхеквондо Ірина Ромолданова в категорії до 46 кг і Дмитро Чучукало у фехтуванні на рапірах.

Ромолданова впевнено дійшла до фіналу, де здобула вольову перемогу над японкою Киріакі Куттукі - 5:3, програючи після першого періоду 0:3.

Давно нас не радували успіхами рапіристи-чоловіки, але в Тайбеї їх прорвало - до півфіналу дійшло двоє з них. Дмитро Чучукало в результаті став золотим призером, а Ростислав Герцик завоював бронзову медаль.

Призери чемпіонату Європи зі стрибків у воду Вікторія Кесар і Станіслав Оліферчик стали срібними призерами Універсіади, посівши друге місце в синхронних стрибках з триметрового трампліну.

Українська пара виконала всі стрибки без зривів і заробила 284,64 бала, поступившись тільки дуету переможців із Мексики Адан Емідіо Суніга - Аранта Чавес (302,01 бала).

Також срібним призером став Михайло Романчук, раніше вигравав золото Універсіади. Цього разу наш плавець завоював медаль на дистанції 1500 метрів вільним стилем.

Романчук кваліфікувався до фіналу з другим результатом, і у вирішальному запливі також поступився лише олімпійському чемпіону Грегоріо Палтріньері з Італії. Українець показав результат 14:57,51 і на 9,76 секунд поступився італійцеві.

Таким чином, третього дня Універсіади українські спортсмени виграли 6 медалей і тепер в їх активі 12 нагород - 5 золотих, 4 срібних і 3 бронзових. Універсіада триватиме до 30 серпня.