Бондаренко став третім на етапі Діамантової ліги в Цюріху

iSport.ua,  24 серпня 2017, 23:29
💬 0
👁 260

Український стрибун у висоту Богдан Бондаренко посів призове місце на вирішальному етапі Діамантової ліги.

У швейцарському Цюріху відбувся черговий етап Діамантової ліги. У фіналі зі стрибків у висоту брали участь два українських легкоатлети - Богдан Бондаренко й Андрій Проценко.

Бондаренко показав третій результат, з другої спроби взявши висоту 2,31 м. Проценко в боротьбі за медалі не брав участі - спортсмен не зумів подолати планку 2,28 метра і посів лише шосте місце.

Переможцем став катарський спортсмен Мутаз Баршев, якому підкорилася висота 2,36 м.

Нагадаємо, що згідно з новими правилами, Діамантова ліга проходить за принципом чемпіонату світу - кваліфікація та фінал. Як кваліфікація слугували етапи серії, а переможцями стануть ті атлети, які виграють у фіналах в Цюріху та Брюсселі.