iSport.ua,  5 вересня 2017, 17:30
💬 0
👁 296

Команда Мурзіна без шансів поступилася в четвертій грі чемпіонату Європи.

Збірна України зазнала розгромної поразки від Литви в четвертому турі групового етапу Євробаскету-2017.

Поєдинок почав складатися не на користь підопічних Мурзіна вже зі стартових хвилин, коли нічого не виходило в атаці, а в захисті м'яч один за одним влітав у наше кільце. У підсумку першу чверть наші баскетболісти програли 10:27.

У другому періоді збірна України вирівняла гру і навіть зуміла скоротити відставання до 5 очок, але знову провалила кінцівку та на велику перерву пішла, програючи 14 очок.

У другій половині гри на майданчику була вже одна команда, яка з кожною хвилиною тільки збільшувала свою перевагу в рахунку і в підсумку матч завершився з розгромною перемогою Литви 62:94.

Незважаючи на поразку, Україна зберігає шанси на вихід у плей-офф, але для цього потрібно в останньому турі 6 вересня обігравати Ізраїль.

Україна - Литва - 62:94 (10:27, 20:17, 17:28, 15:22)

Україна: Пустовий - 29 очок, 8 підбирань.
Литва: Валанчунас - 22 очки, 14 підбирань