Фонсека: Фейєноорд доставив нам чимало складнощів, але Шахтар заслужив цю перемогу

iSport.ua,  18 жовтня 2017, 07:43
💬 0
👁 254

Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека підбив підсумки матчу Ліги чемпіонів проти Фейєноорда.

Головний тренер Шахтаря Паулу Фонсека прокоментував перемогу над Фейєнордом (1:2) в матчі групового Ліги чемпіонів.

"Складна гра, як ми і очікували. Фантастична атмосфера. Фейєноорд був дуже сильний в перші десять хвилин гри, і у них вийшло забити. Після їхнього гола ми почали домінувати, намагалися бути весь час з м'ячем, все це було до видалення Ракицького. Дуже складно грати, коли у тебе на одного гравця менше.

Рахунок, без сумнівів, міг стати нічийним, але ми віддавалися до останньої хвилини, до останньої секунди. Не можу не відзначити нашого суперника Фейєноорд - найсильніша команда, яка доставила нам безліч складнощів, але ми заслужили цю перемогу.

У нас була певна стратегія на цю гру. Зрозуміло, що гол Фейєноорда трохи змінив наш план на гру. Але коли рахунок став 1:1, ми прекрасно розуміли, вони будуть ризикувати, вони будуть відкривати простір для наших атак, чим ми і скористалися", - сказав фахівець на післяматчевій прес-конференції.

Дивіться також відео голів та огляд матчу Фейєноорд - Шахтар 1:2.