iSport.ua,  23 грудня 2017, 16:05
💬 0
👁 1236

Каталонський клуб збільшив відрив від Реала в чемпіонаті Іспанії.

Барселона добилася великої виїзної перемоги над Реалом (3:0) в рамках 17-го туру іспанської Прімери.

У першому таймі господарі володіли перевагою, а каталонці незвично діяли без м'яча, але моментів біля обох воріт було не так багато.

Ключовими в матчі виявилися перші десять хвилин другого тайму, коли мадридці стали необґрунтовано часто втрачати м'яч і в підсумку пропустили зразкову контратаку.

Іван Ракітіч протягнув м'яч по центру і знайшов на фланзі Серхіо Бускетса, який відмінним прострілом знайшов у штрафному майданчику Луїса Суареса - 1:0.

Незабаром після низки помилок Реал привіз до своїх воріт атаку, під час якої Барселона забила, але хвилиною раніше суддя дав свисток, помітивши гру рукою у виконанні Дані Карвахаля.

У підсумку захисник отримав червону картку за фол останньої надії, а Ліонель Мессі все одно реалізував пенальті і зміцнив перевагу своєї команди.

Вже на останніх секундах вийшов на заміну Алейш Відаль, зробивши рахунок великим.

За час, що залишився Барселона впевнено довела справу до перемоги і збільшила відрив від Атлетіко на 9 очок, а від Реала - на цілих 14.

Реал - Барселона 0:3

Голи: Л. Суарес, 54, Мессі, 64 (з пенальті), Відаль, 90 + 3

Реал: Навас, Карвахаль, Варан, Рамос, Марсело, Модріч, Каземіро (Асенсио, 72), Кроос, Ковачич (Бейл, 72), Бензема (Начо, 66), Роналду

Барселона: Тер Штеген, Роберто (Відаль, 90 + 2), Піке, Вермален, Альба, Ракітіч, ​​Пауліньо (Гомеш, 84), Бускетс, Іньєста (Семеду, 77), Мессі, Луїс Суарес

Попередження: Рамос, Марсело - Вермален, Бускетс

Вилучення: Карвахаль, 63