Долгополов пробився до третього раунду Australian Open

iSport.ua,  17 січня 2018, 14:45
💬 0
👁 177

Перша ракетка України вперше за шість років зумів пройти стартові два раунди Відкритого чемпіонату в Мельбурні.

Перша ракетка України Олександр Долгополов пробився до третього раунду Відкритого чемпіонату Австралії, обігравши місцевого тенісиста Меттью Ебдена.

У першому сеті Долгополов довгий час не міг підібрати ключі до суперника, а сам насилу брав свої подачі. Коли ж за рахунку 5:5 Ебден зумів зробити брейк, Долгополов виграв 11 м'ячів поспіль - під нуль зробив зворотний брейк і всуху розбив Ебдена на тайбрейку.

У другому сеті Долгополов грав уже впевненіше на подачі суперника, заробив 10 брейк-поінтів, 3 з яких зумів конвертувати у брейк. Ключовий момент партії стався в шостому геймі, коли українець пішов від потрійного брейк-поінту і без проблем дотиснув суперника.

У третьому сеті Долгополов більше вичікував суперника, і шанс виник у десятому геймі. Ебден подарував Олександру потрійний сет-бол, а українець відразу ж поставив крапку в матчі.

Востаннє вийти до третього раунду на австралійському мейджорі наш тенісист зміг шість років тому. Нагадаємо, що свій найкращий результат на шоломі Олександр показав саме в Австралії (чвертьфінал у 2011 році).

За вихід в 1/8 українець позмагається із представником Аргентини Дієго Шварцманом (АТР 26). Цього року тенісисти вже встигли зустрітися на корті в Брісбені, де Долгополов виграв у двох сетах.

Олександр Долгополов (Україна) - Меттью Ебден (Австралія) 7:6 (0), 6:3, 6:4