У Непалі впав гелікоптер ООН

3 березня 2008, 16:42
💬 0
👁 5

У Непалі впав гелікоптер Мі-17, що належить ООН.

Як повідомляє агентство DPA, загинули сім чоловік. Крах відбувся за 100 кілометрів на схід від Катманду, поблизу міста Бетана (Bethana) в окрузі Раменчхап (Ramechhap). Місцева поліція повідомляє, що під уламками гелікоптера ще залишаються живі люди.  

Гелікоптер здійснював рейс до сусіднього округу Сіндхулі (Sindhuli). Скільки осіб було на борті Мі-17 не відомо. Рятувальна операція ускладнена погодними умовами. 

Крах Мі-17 - найбільша авіакатастрофа в Непалі за останні два роки.  

У 2006 році в аварії гелікоптера на сході країни загинули більше 12 осіб.