Капітан Вотфорда відсвяткував гол у ворота Челсі непристойним жестом

iSport.ua,  6 лютого 2018, 09:33
💬 0
👁 334

Нападаючий Вотфорда Трой Діні непристойним жестом відзначив свій гол у ворота Челсі в матчі 26-го туру англійської Прем'єр-ліги.

З цього м'яча почався розгром "синіх".

На 42-й хвилині у ворота "синіх" був призначений пенальті, який реалізував Діні. Капітан "шершнів" відсвяткував його, показавши трибунам середній палець.

За подібний жест 29-річному форварду загрожує дискваліфікація на кілька ігор. У поточному сезоні Діні провів 16 матчів в АПЛ, відзначившись трьома голами і двома результативними передачами. Причому всі три м'ячі він забив з пенальті.

Сам матч завершився з рахунком 4:1 на користь Вотфорда. Для Челсі, який грав удесятьох з 30-ї хвилини, це друга велика поразка поспіль в чемпіонаті Англії. У попередньому турі підопічні Антоніо Конте на своєму полі програли Борнмуту з ​​рахунком 0:3.

Вотфорд - Челсі 4:1 Таким чином, Челсі розгромно програв в двох матчах АПЛ поспіль вперше з 1995 року. Тоді лондонці поступилися Манчестер Юнайтед (1:4) і Блекберну (0:3).

Після цієї гри Челсі займає четверте місце і на 19 очок відстає від лідера. Вотфорд піднявся на 11-ту сходинку в таблиці.