Збірна України з індорхокею зіграє в бронзовому фіналі ЧС

iSport.ua,  10 лютого 2018, 22:17
💬 0
👁 182

Українські хокеїстки розгромно програли Нідерландам. Утім, утретє українки боротимуться за бронзу на чемпіонаті світу з індорхокею.

Жіноча збірна України з індорхокею не зуміла вийти у фінал чемпіонату світу, програвши Нідерландам 1:6.

Доля півфіналу вирішилась уже в першому таймі, який голландки виграли за рахунку 4:0. У другому таймі збірна Нідерландів ще двічі відзначилася, на що українки відповіли голом престижу.

Тож утретє в історії України жіноча збірна з індорхокею зіграє в матчі за третє місце на чемпіонаті світу з індорхокею. Одного разу синьо-жовта збірна виграла цей матч, одного разу - програла. Суперник України в матчі за бронзу визначиться пізніше - у поєдинку між Німеччиною і Білоруссю.