Зідан: Попереду 90 хвилин гри, а, може, і більше

iSport.ua,  15 лютого 2018, 08:25
💬 0
👁 189

Головний тренер мадридського Реала Зінедін Зідан прокоментував результат першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти мадридського Реала.

Наставник Реала не вважає, що його команда вже вирішила питання виходу в чвертьфінал Ліги чемпіонів.

Французький фахівець сказав про це після першого матчу 1/8 фіналу Ліги чемпіонів з ПСЖ. Граючи на своєму полі, "вершкові" добилися вольової перемоги з рахунком 3:1.

"Боротьба не скінчилася. Попереду 90 хвилин гри, а, може, і більше. І ми знаємо, що нам доведеться нелегко. Ми задоволені, оскільки команда провела відмінний матч, показавши своє обличчя. А наші вболівальники завжди з нами.

Це була складна гра для Реала, але ми з самого початку зіграли відмінно", - цитує Зідана Marca.

Зазначимо, що матч-відповідь між цими командами відбудеться 6 березня у Парижі.