Боксери Харламов і Замотаєв завоювали золото престижного турніру

iSport.ua,  26 лютого 2018, 08:10
💬 0
👁 98

З Болгарії українські боксери повертаються з трьома медалями. Наступним міжнародним стартом для нашої команди стане виступ на турнірі у Фінляндії.

У Болгарії завершився один з найстаріших і найпрестижніших міжнародних турнірів з боксу - турнір Странджа, який в цьому році тривав 69-й раз.

Українська команда завоювала три медалі.

Представник України в категорії до 52 кг Дмитро Замотаєв в фіналі розібрався з чемпіоном Індії Гуравом Соланкі і завоював перше золото для нашої команди.

Ще одне золото приніс команді Валерій Харламов, який виступає в категорії до 81 кг. Суперником Валерія у вирішальному поєдинку був боксер з Росії Ілля Мутаєв. Бій для одесита був ускладнений розсіченою бровою після півфіналу. Але Харламов не просто майстерно ухилявся від ударів суперника, а й, атакуючи, видав більшість точних попадань.

Поступившись у фіналі, срібло завоював Іван Данча, який виступає в категорії до 64 кг.

"Всі наші боксери показали себе досить добре. Вважаю, що однієї медалі ми точно не дорахувалися. Йдеться про лідера нашої команди на цих змаганнях в категорії до 69 кг - Ярослава Самофалова. На мою думку, в чвертьфінальному поєдинку Ярослав був кращий за свого опонента.

У цілому хочу ще раз хочу зазначити, що на другому поспіль турнірі на початку цього року ми беремо дві золоті медалі. Це означає лише одне - ми йдемо правильним шляхом і підтверджуємо високий клас української школи боксу", - зазначив тренер збірної України Валерій Даниленко.

Турнір в Болгарії став для Національної збірної України другим міжнародним стартом в 2018 році. Після перших змагань, які тривали в Угорщині, в активі нашої команди було дві золоті медалі, які отримали Тимур Біляк та Ігор Шевадзуцький.

Наступним міжнародним стартом для нашої команди стане виступ на міжнародному турнірі в Фінляндії, який триватиме з 9 по 11 березня.