Стаховський здобув непросту перемогу на старті кваліфікації в Індіан-Уеллсі

iSport.ua,  7 березня 2018, 07:20
💬 0
👁 89

Друга ракетка України Сергій Стаховський зумів вийти у фінальний раунд кваліфікації найпрестижнішого турніру в Індіан-Уеллсі.

Сергій Стаховський з перемоги почав виступ у кваліфікації турніру в Індіан-Уеллсі.

Стаховський, котрий займає в світовому рейтингу 118-ту позицію і сіяний під 14-м номером, у кваліфікації в непростому поєдинку за 2,5 години здолав американця Маркоса Джирона, який займає 318-те місце в рейтингу АТР - 5:7, 7:6 (4 ), 6:4.

У першому сеті на корті йшла рівна боротьба, поки Стаховський не упустив свою подачу в 12-му геймі, не зумівши перевести гру на тай-брейк.

У четвертому геймі другого сету Джирон з четвертої спроби реалізував брейк-пойнт і повів 4:1, але в цей момент Стаховський зібрався і зумів зрівняти рахунок, відігравши в дев'ятому геймі два матч-пойнти. Гра перейшла на тай-брейк, де перемогу святкував Стаховський - 7:4.

У вирішальному сеті Джирон знову зробив брейк, повів 2:4, але Стаховський зібрався, виграв чотири гейми поспіль, а з ними і матч.

За вихід в основу турніру Стаховський зіграє з південноафриканцем Кемероном Норрі (АТР №111). Єдиний раз ці суперники грали між собою торік на турнірі в Сербітоні (Великобританія). Тоді в двох сетах переміг Стаховський.

Напередодні в жіночому турнірі Козлова і Бондаренко програли на старті кваліфікації в Індіан-Уеллсі.