Динамо розгромило Ворсклу

iSport.ua,  18 березня 2018, 21:35
💬 0
👁 273

Столичний клуб не зазнав проблем із командою Василя Сачка. У заключному матчі 24-го туру УПЛ Динамо розгромно обіграло Ворсклу (4:0).

У заключному матчі 24-го туру УПЛ Динамо розгромно обіграло Ворсклу (4:0).

Вже на 4-й хвилині матчу рахунок відкрив форвард Динамо Артем Бесєдін. Другий гол Динамо у другому таймі забив Микита Бурда. Третій гол із пенальті - на рахунку Віктора Циганкова.

Також забив Дмитро Хльобас, який вийшов на заміну. Це був його другий матч за Динамо через 5 років після першого.

Динамо Київ - Ворскла 4:0

Голи: 1:0 - 4 Бесєдін, 2:0 - 59 Бурда, 3:0 - 63, пенальті Циганков, 4:0 - 88 Хльобас.

Динамо Київ: Бойко, Шабанов, Бурда, Піваріч, Кендзьора, Ротань, Вербич, Гармаш (Алібеков, 72), Циганков, Шапаренко (Буяльський, 88), Бесєдін (Хльобас, 78).

Ворскла: Шуст, Сапай, Пердута, Гіоргадзе, Даллку, Кобахідзе (Ребенок, 60), Чеснаков, Кадімян, Васін, Кулач (Одарюк, 76), Сергійчук (Коломоєць, 69).

Попередження: Ротань (83).